UPW1J680MPD
CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1J680M
UPW1J680MPD Hakkında
Nichicon UPW1J680MPD, 68 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür ömrü garantilenmiştir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, 342 mOhms empedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 405 mA ve 120 Hz'de 263.25 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Impedance 342 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 405 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 263.25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V