UPW1J391MHD
CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1J391MHD
UPW1J391MHD Hakkında
Nichicon UPW1J391MHD, 390 µF kapasitansya sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrolü ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. 70 mOhms impedans ve 1.72 A ripple akım kapasitesi (100 kHz) ile AC/DC dönüştürücülerde ve regülatör devrelerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.72 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V