UPW1J331MHH
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1J331MHH
UPW1J331MHH Hakkında
UPW1J331MHH, Nichicon tarafından üretilen 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile çalışan bu radial montajlı bileşen, -55°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan ve 7000 saatlik ömür süresine (105°C'de) sahiptir. 85 mOhms empedans değeri ile 100 kHz'de 1.29 A, 120 Hz'de 838.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Power supply filtreleme, decoupling ve enerji depolama gibi çeşitli elektronik devreler ve cihazlarda yer alan genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 838.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V