UPW1J271MHD1TN
CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1J271MHD1TN
UPW1J271MHD1TN Hakkında
Nichicon UPW1J271MHD1TN, 270µF kapasitansı ve 63V rated voltaj ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sunar. 105°C'de 8000 saat ömür süresi garantili. 90 mOhms impedans değeri ile 100 kHz'de 1.41A ve 120 Hz'de 916.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, sinyal filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.41 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 916.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V