UPW1J220MED
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1J220MED
UPW1J220MED Hakkında
Nichicon UPW1J220MED, 22 µF kapasitansı ve 63V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 2000 saatlik ömür garantisi 105°C'de, 710 mOhms empedansı ve ±20% toleransı ile ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Düşük ve yüksek frekans ripple akımı özellikleri ile farklı devrelerin ihtiyaçlarını karşılar.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 710 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V