UPW1J181MHD6TO
CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1J181MHD6
UPW1J181MHD6TO Hakkında
Nichicon UPW1J181MHD6TO, 180 µF kapasiteli 63 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisine sahiptir. 150 mOhms impedans ve 100 kHz'de 1.02 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, deşarj koruma, sinyali düzeltme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Düşük frekans (120 Hz) için 663 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik devrelerde güvenilir performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.02 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 663 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V