UPW1J181MHD6
CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW1J181MHD6
UPW1J181MHD6 Hakkında
Nichicon UPW1J181MHD6, 180 µF kapasitanslı, 63V çalışma gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 150 mOhm impedansı ve -55°C ile +105°C arasında geniş çalışma sıcaklığı aralığında operasyon yapabilir. 7000 saat ömür özelliği 105°C'de sağlanır. ±20% toleranslı bu kondansatör, 100 kHz'de 1.02 A ve 120 Hz'de 663 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.02 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 663 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V