UPW1J152MHH
CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1J152MHH
UPW1J152MHH Hakkında
Nichicon UPW1J152MHH, 1500µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 30 mOhms empedans ve 8000 saat ömür (-55°C ile 105°C arasında) özelliğine sahiptir. 100 kHz'de 3.1A ve 120 Hz'de 2.635A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegrasyon sağlar. Parça halen üretim dışı statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.635 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V