UPW1J151MPD1TD
CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1J151MPD1TD
UPW1J151MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW1J151MPD1TD, 150µF kapasiteli 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür ömrü 105°C'de sunmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışır. 194 mOhm empedans, 660 mA ripple current (100 kHz) ve 429 mA ripple current (120 Hz) özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve timing devrelerinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 194 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 660 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 429 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V