UPW1H821MHD
CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H821MHD
UPW1H821MHD Hakkında
UPW1H821MHD, Nichicon tarafından üretilen 820µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can paket tipinde through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 100 kHz'de 2.29A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 1.718A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile belirtilen değer aralığında çalışır. 34 mOhms impedans değeri sayesinde güç kaynakları, ses devreleri, motor kontrol sistemleri ve diğer DC filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.718 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V