UPW1H681MHH
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H681MHH
UPW1H681MHH Hakkında
Nichicon UPW1H681MHH, 680 µF kapasitesi ve 50 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 50 mOhms impedans ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 7000 saatlik ömür ile güvenilir performans sunar. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında dayanıklıdır. 100 kHz'de 1.84 A ve 120 Hz'de 1.38 A ripple current yeteneğine sahiptir. Lütfen bu ürünün obsolete durumunda olduğunu göz önünde bulundurunuz.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.84 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V