UPW1H561MHH
CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW1H561MHH
UPW1H561MHH Hakkında
UPW1H561MHH, Nichicon tarafından üretilen 560µF kapasitanslı, 50V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arası işletme sıcaklığı aralığında çalışmaktadır. 7000 saat ömür ile 105°C'de tasarlanmış, 100 kHz yüksek frekans da 1.832A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve 50 mOhms impedans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve AC/DC dönüştürücü devrelerinde kullanılmaktadır. Bileşen kullanımdan kaldırılmıştır (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.832 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V