UPW1H331MPD
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H331MPD
UPW1H331MPD Hakkında
Nichicon UPW1H331MPD, 330 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 90 mOhm impedans değeri ve 1.03 A ripple current kapasitesi (100 kHz'de) ile güç kaynağı filtreleme, ses amplifikatörleri, voltaj regülatörleri ve genel amaçlı DC uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 669.5 mA ripple current (120 Hz'de) destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.03 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 669.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V