UPW1H2R2MDD1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H2R2MDD1TD
UPW1H2R2MDD1TD Hakkında
Nichicon UPW1H2R2MDD1TD, 2.2 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim değerine sahip bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 2000 saatlik çalışma ömrüne sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 55 mA ripple akımı taşıyabilmekte, 120 Hz'de ise 16.5 mA ripple akımı ile çalışır. 3 Ohm impedans değerine ve ±20% toleransa sahip olan kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Impedance 3 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 55 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V