UPW1H271MPD
CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H271M
UPW1H271MPD Hakkında
Nichicon UPW1H271MPD, 270 µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile doğrudan PCB'ye monte edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür süresi sunar. 82 mOhms düşük impedans ve 100 kHz'de 1.2 A ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, audio devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile standart hassasiyet sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 82 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 780 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V