UPW1H270MDD
CAP ALUM 27UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H270MDD
UPW1H270MDD Hakkında
Nichicon UPW1H270MDD, 27 µF kapasitansına ve 50V voltaj derecelendirilmesine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine dikey yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresine, 900 mOhms impedansa ve -55°C ~ 105°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Ripple akım kapasitesi 100 kHz'de 215 mA, 120 Hz'de 64.5 mA'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 900 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 215 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 64.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V