UPW1H221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H221MPD1TD
UPW1H221MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW1H221MPD1TD, 220 µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Through Hole montaj türüne sahip bu komponent, -55°C ile +105°C arasında çalışmakta ve 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. 119 mOhms empedans değeri ile düşük ESR karakteristiği sunar. 100 kHz'de 850 mA ve 120 Hz'de 552.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 119 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 552.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V