UPW1H220MDD1TA
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H220MDD1TA
UPW1H220MDD1TA Hakkında
Nichicon UPW1H220MDD1TA, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 22 µF kapasitans ve 50 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 1.2 Ohm empedansta, 170 mA yüksek frekans ripple akımı (100 kHz) ve 51 mA düşük frekans ripple akımı (120 Hz) kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 1.2 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 51 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V