UPW1H182MHH
CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW1H182MHH
UPW1H182MHH Hakkında
Nichicon UPW1H182MHH, 1800 µF kapasitanslı, 50V rated gerilim ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipi bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 8000 saat ömür garantisine sahiptir. 25 mOhm empedansı ile tasarlanan ürün, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve kuplaj devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri, 120 Hz'de 2.55 A ve 100 kHz'de 3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial can paketleme, montaj işlemlerini kolaylaştırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V