UPW1H180MDH
CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H180MDH
UPW1H180MDH Hakkında
Nichicon UPW1H180MDH, 18µF kapasitansına ve 50V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile temin edilen komponent, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtir. 120 Hz'de 46.5 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Radial, can paket tipi ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 46.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V