UPW1H151MPH
CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H151MPH
UPW1H151MPH Hakkında
Nichicon UPW1H151MPH, 150µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim için tasarlanan bu radial montajlı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 162 mOhms empedans ile karakterize edilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat ömür uyumluluğu sunar. Yüksek frekansta 615 mA (100 kHz) ve düşük frekansta 399,75 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Ürün durumu itibariyle üretimi durdurulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 162 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 615 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 399.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V