UPW1H121MPD1TD
CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H121MPD1TD
UPW1H121MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW1H121MPD1TD, 120 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile through-hole PCB'lere doğrudan lehimlenir. 3000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilenmiştir. ±20% toleransı, 155 mOhms empedansı ve 120 Hz'de 412.75 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 155 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 412.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V