UPW1H100MDD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1H100MDD1TD
UPW1H100MDD1TD Hakkında
Nichicon UPW1H100MDD1TD, 10 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 36 mA ripple current kapasitesi (120 Hz'de) ile güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal işleme ve genel AC/DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında kapasitans değeri sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 1.4 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V