UPW1E681MPD
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1E681MPD
UPW1E681MPD Hakkında
Nichicon UPW1E681MPD, 680 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt takılabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 52 mOhms impedans değeri ile yüksek frekans uygulamalarında 1.22A ripple current kapasitesine ve düşük frekans uygulamalarında 915mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, deşarj ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 52 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.22 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 915 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V