UPW1E560MDD1TD
CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1E560MDD1TD
UPW1E560MDD1TD Hakkında
Nichicon UPW1E560MDD1TD, 56 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Through hole montaj tipi ile radial, can paketinde sunulan bu kondansatör genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat lifetime garantisi verir. 100 kHz frekansında 235 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Düşük impedans değeri (500 mOhms) ile güç kaynakları, ses devrelerine ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. Parça obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 235 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V