UPW1E4R7MDD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1E4R7MDD1TD
UPW1E4R7MDD1TD Hakkında
Nichicon UPW1E4R7MDD1TD, 4.7 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerance ve 600 mOhms impedans karakteristiğine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantilenmektedir. Ripple current değerleri 100 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 54 mA'dır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Güç kaynakları, filtreleme devreler, kuplaj ve dekuplaj uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 54 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V