UPW1E392MHH6
CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1E392MHH6
UPW1E392MHH6 Hakkında
Nichicon UPW1E392MHH6, 3900µF kapasitansı ve 25V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 16 mOhms empedans ve 3.635A @ 100 kHz ripple current özelliğiyle güç kaynağı filtreleme, despiking ve dekouplaj uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, 105°C'de 8000 saatlik yaşam süresi garantisi sunar. Not: Bu ürün Nichicon tarafından kullanım dışı (Obsolete) bırakılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.635 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V