UPW1E331MPH6
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1E331MPH6
UPW1E331MPH6 Hakkında
Nichicon UPW1E331MPH6, 330 µF kapasitanslı, 25V voltaj rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketinde gelen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. -55°C ile +105°C arasında çalışabilmektedir. 120 Hz'de 474.5 mA ripple current kapasitesine sahip olup, 85 mOhms impedans değerine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. Güç kaynağı devre filtreleri, analog devreler ve low-frequency uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün halen obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 474.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V