UPW1E330MDH
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1E330MDH
UPW1E330MDH Hakkında
UPW1E330MDH, Nichicon tarafından üretilen 33 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime sahip bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 600 mOhms empedansa sahip olan kondansatör, 180 mA ripple akım kapasitesine (100 kHz) ve 54 mA ripple akım kapasitesine (120 Hz) sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür elde eder. Power supply filtreleme, sinyalProcessing ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 54 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V