UPW1E330MDD
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW1E330MDD
UPW1E330MDD Hakkında
Nichicon UPW1E330MDD, 33µF kapasitanslı, 25V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Through-Hole montaj türü ile PCB uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değerine ve 600 mOhms empedans karakteristiğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynağı, filtering ve coupling uygulamalarında tercih edilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Düşük frekans (120 Hz) ripple current kapasitesi 54 mA, yüksek frekans (100 kHz) ripple current kapasitesi ise 180 mA'dir. Polar yapısından dolayı kutuplama dikkat edilmesi gereken bir elektron komponentdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 54 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V