UPW1E222MHD1TN
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1E222MHD1TN
UPW1E222MHD1TN Hakkında
Nichicon UPW1E222MHD1TN, 2200µF kapasitanslı, 25V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömrü vardır. 100 kHz'de 2.555A ripple akımına ve ±20% toleransa sahiptir. 22 mOhms impedans değeriyle güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.555 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V