UPW1E221MPD1TA
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1E221MPD1TA
UPW1E221MPD1TA Hakkında
Nichicon UPW1E221MPD1TA, 220 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 117 mOhms empedansı ile düşük ESR özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 360.75 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses devreleriniz ve filtreler için uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolay entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 117 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 360.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V