UPW1E220MDD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1E220MDD1TD
UPW1E220MDD1TD Hakkında
Nichicon UPW1E220MDD1TD, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial konfigürasyonda through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 600 mOhms impedans değeri ile 180 mA (100 kHz) ripple current kapasitesine ve ±20% toleransa sahiptir. Güç kaynakları, ses devreler, DC-DC konvertörler ve genel filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 54 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V