UPW1E152MHH
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1E152MHH
UPW1E152MHH Hakkında
Nichicon UPW1E152MHH, 1500 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında operasyon yapabilmektedir. 105°C'de 8000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmış olup, 100 kHz yüksek frekansda 2.555 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve 22 mOhms impedans değerleri ile gerilim stabilizasyonu, filtre ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Part obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.555 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V