UPW1E152MHD6TO
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW1E152MHD6TO
UPW1E152MHD6TO Hakkında
Nichicon UPW1E152MHD6TO, 1500 µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial kuruluşlu, through-hole montajı için uygun olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar. 7000 saat ömür süresine sahip kondansatör, 100 kHz'de 1.95 A ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 1.658 A ripple akımına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, düşük impedans değeri (30 mOhms) sayesinde güç kaynağı filtreleme, sinyal yollanması ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.95 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.658 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V