UPW1E151MPD
CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1E151MPD
UPW1E151MPD Hakkında
Nichicon UPW1E151MPD, 150 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through hole montaj tipine sahip olan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir. 105°C sıcaklıkta 3000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme, dekouplaj ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 117 mOhms impedans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 117 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 360.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V