UPW1C820MDH
CAP ALUM 82UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW1C820M
UPW1C820MDH Hakkında
Nichicon UPW1C820MDH, 82 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bu radial through-hole bileşen, -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında dayanıklılık gösterir. 2000 saat ömür süresi (105°C'de) ve 500 mOhms impedans değeri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. Ripple current özellikleri: 100 kHz'de 235 mA, 120 Hz'de 152.75 mA. ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiş olup, ürün artık üretimi durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 235 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 152.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V