UPW1C562MHH6
CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1C562MHH6
UPW1C562MHH6 Hakkında
Nichicon UPW1C562MHH6, 5600 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Radial through-hole montajına sahip olan bu bileşen, 100 kHz'de 3.635 A ripple akım kapasitesine ve 8000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 16 mOhms impedans değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji depolama gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.635 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V