UPW1C560MDD6TP
CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1C560MDD6TP
UPW1C560MDD6TP Hakkında
Nichicon UPW1C560MDD6TP, 56 µF kapasitansı ve 16V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 100 kHz'de 200 mA, 120 Hz'de 60 mA ripple akım taşıyabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% toleransı ve 450 mOhm impedansı ile kısa devre çıkış direnci açısından orta seviye performans sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V