UPW1C560MDD6
CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1C560MDD6
UPW1C560MDD6 Hakkında
Nichicon UPW1C560MDD6, 56 µF kapasitansı ve 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'ye direk entegrasyonu sağlar. ±20% tolerans ve 2000 saatlik lifetime (105°C'de) ile standart endüstriyel uygulamalarında kullanılabilir. 450 mOhm empedansı ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ile güç kaynakları, ses uygulamaları ve filtre devrelerinde yer alabilir. Low frequency ripple current 60 mA @ 120 Hz, high frequency ripple current ise 200 mA @ 100 kHz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V