UPW1C472MHD6
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW1C472MHD
UPW1C472MHD6 Hakkında
Nichicon UPW1C472MHD6, 4700µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 105°C'de 8000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 20 mOhm düşük impedansı, 100 kHz'de 2.74A ve 120 Hz'de 2.329A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışır. Through Hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Radial can kasa tasarımı kompakt uygulamalar için uygun olan bu kondansatör, aktif ürün statüsüne sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.74 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.329 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V