UPW1C332MHD
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1C332MHD
UPW1C332MHD Hakkında
Nichicon UPW1C332MHD, 3300 µF kapasitansı ve 16V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türüne uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saatlik ömür süresi garanti eder. 22 mOhms impedans değeri ve 100 kHz'de 2.555 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.555 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V