UPW1C272MHH
CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1C272MHH
UPW1C272MHH Hakkında
Nichicon UPW1C272MHH, 2700µF kapasitansına sahip radyal montalı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. 105°C'de 7000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme işlevlerinde kullanılır. 25 mOhms impedans değeri ile düşük ESR karakteristiği sunmakta, 120 Hz'de 1.964A ve 100 kHz'de 2.31A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Radial, Can kasa tipi ile through-hole montajı destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.31 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.964 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V