UPW1C222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1C222MHD
UPW1C222MHD Hakkında
Nichicon UPW1C222MHD, 2200 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, enerji dönüştürücüler ve filtre devreleri gibi pek çok elektronik uygulamada kullanılır. ±20% tolerans ile 30 mOhms düşük empedans sunmakta, 100 kHz'de 1.945 A ripple akımı taşıyabilmektedir. -55°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sunarak, 105°C'de 7000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve tüketici uygulamaları için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.945 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V