UPW1C221MPH
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1C221MPH
UPW1C221MPH Hakkında
Nichicon UPW1C221MPH, 220 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 117 mOhms impedans karakteristiğine sahiptir. 120 Hz'de 360.75 mA ripple current kapasitesine sahip olan komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. Through-hole montaj için uygun olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı elektrik uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 117 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 360.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V