UPW1C221MPD1TA
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1C221MPD1TA
UPW1C221MPD1TA Hakkında
Nichicon UPW1C221MPD1TA, 220 µF kapasitanslı, 16 V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve buffering uygulamalarında kullanılır. 117 mOhms empedansı ve 360.75 mA ripple current kapasitesi ile 120 Hz'de kararlı çalışma sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 3000 saatlik ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 117 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 360.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V