UPW1C152MHD1TO
CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1C152MHD1TO
UPW1C152MHD1TO Hakkında
Nichicon UPW1C152MHD1TO, 1500 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 38 mOhms empedansı ile karakterize edilen bu kondansatör, 100 kHz'de 1.655A ripple akımı taşıyabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 7000 saat ömür süresine sahip bu komponent, through-hole montajı için uygun bir radial can paketinde sunulmaktadır. Ses amplifikatörleri, şarj devrelerinde ve gürültü süzme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.655 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V