UPW1C121MED
CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1C121MED
UPW1C121MED Hakkında
Nichicon UPW1C121MED, 120 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Kondansatör -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% kapasitans toleransı ve 250 mOhms empedansı ile karakterize edilir. 100 kHz'de 290 mA ripple akımı taşıyabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 290 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 188.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V