UPW1A682MHD
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1A682MHD
UPW1A682MHD Hakkında
Nichicon UPW1A682MHD, 6800 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat yaşam süresi garantisi sunar. 100 kHz'de 3.01 A ripple current kapasitesine ve düşük 18 mOhms empedansına sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.01 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.559 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V