UPW1A470MDD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1A470MDD
UPW1A470MDD1TD Hakkında
Nichicon UPW1A470MDD1TD, 47µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, can tipi paket ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. 600 mOhms impedans değeri ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş uygulama yelpazesini destekler. 105°C'de 2000 saat ömür garanti sunar. 100 kHz'de 180 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile anahtarlamalı güç kaynakları, filtre devreleri ve güç yönetimi uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 54 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V